Bize ulaşın

0232 853 2232
0532 250 9174

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

E-Posta

info@estoprak.com.tr

Hakkımızda

Es Toprak Geridönüşüm

Bizi Tanıyın

Es Toprak Geri dönüşüm olarak 2001 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Hurdacılığı ekonomiye, çevreye ve doğaya saygı çerçevesinde tamamı sosyal güvencedeki bilinçli ve uzman çalışma arkadaşlarımızla işimizi severek yapmaktayız.

Atık kağıtların yeniden değerlendirilmesi ve ülke ekonomisinin yanında çevre kirliliğini de önleyici en önemli etken olarak görmekteyiz. Geri dönüşüm zincirinin en önemli ve en büyük halkasıdır. Hurdacılık olmadan geri dönüşümün olması mümkün değildir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenirlilik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. İşlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeye amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Es Toprak Geri Dönüşüm, faaliyet alanında geri dönüşüm hizmetiyle itibar gören yeniliklere açık ve işimizde saygın bir yere sahip olmak en büyük hedefimizdir. Sektörün taleplerine göre yatırımlarını sürdüren işinde ilerlemeyi ve bu sektörde yerini alma hedefinde olan firmamız önümüzdeki yıllarda daha aktif bir rol oynayacaktır.

Vizyonumuz

Es Toprak Geri Dönüşüm, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize yeni çözümler üretmek en büyük amacımızdır. Sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktır. Müşteri isteklerinin kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.